| ColorfulRainbow a întrebat:

Buna happy.
Cand fac jogging ce haine sa port?
Adica ma refer mai tare la bluzite, caci eu transpir repede si mi-e rusine sa se vada pata aceea la subrat, e neplacut... altii nu au aceste probleme... Of sad

Răspuns Câştigător
| nutty a răspuns:

Hm`... e normal sa se vada.Eu te-as sfatui sa porti haine din bumbac, ca alte materiale te fac sa transpiri mai mult. Si culori gen alb, negru, sau culori mai pale.in alea se vede mai putin.Am patit si eu asa dar mi-a trecut big grin A fost intr-o ...anumita perioadalaughing
Si vb Geogianei, poarta maieuri.winking.

1 răspuns:
| Happyness a răspuns:

Asa sunt si eu,, vara nu port decat maieuri sigh
pai poarta un maieu si pant scurti sau pant de trening subtiri