| Blackwoman27 a întrebat:

Cand pun o intrebare pe TPU scrie doresc sa fiu notificat prin email and apar raspunsuri si schimba-mi statusul de la Yahoo Messenger, ce inseamna schimba-mi statusul de la YM? va rog mult ajutati-ma! Sunt noua pe aici si nu stiu Help me!happy

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai nu ai cum sa primesti e-mailuri cand apar raspunsurile trebuie sa revii tu la "intrebarile mele" si sale citesti. YM inseamna Yahoo Messenger

| Blackwoman27 explică:

Nu m-ar interesa ce inseamna YM deja stiam ma interesa cu ce ma ajuta daca bifez casuta cu schimba-mi statusul de la Yahoo Messenger.
Pa, pa.