| Ensem a întrebat:

Cand public o intrebare, jos imi apar doua casute pe care pot sau nu sa le bifez.Pe prima"Dorescv sa fiu notificat pe email cand apar raspunsuri(Aceasta facilitate este disponibila pentru userii care au adresa de email confirmata), si a doua"Schimba-mi statusul la yahoo messenger"
Pe prima o inteleg, si bifez, pentru ca sa fiu anuntata, dar pe a doua nu va ce poate inseamna.cum adica? Fundawinking+vothappy

1 răspuns:
| aimeee a răspuns:

O bifezi pe prima, eu una asa am facut