| anonim_4396 a întrebat:

Buna,cand vreau sa raspund la o intrebare si dau pe trimite nu imi trimite apas si degeaba nu se intampla imic, are o problema calculatorul sau ce are? ca ma enerveaza

4 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Salut!
Posibil sa fie o problema la TPU. Incearca mai tarziu. Daca nu iti trimite nici atunci mesajul adreseaza-te aici la administrator http://www.tpu.ro/contact.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi explic, probabil nu te-ai logat cu contul, incearca sa te loghezi cu facebook.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

M-am logatt

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Calculatorul nu are nimic, sa nu te apuci acum sa-l desfaci, e probabil de la ei, apasa pe "doresc sa public' si daca nu e scris corect, iti apare un mesaj, altcceva nu stiu ce ar putea avea.