| pandaX3 a întrebat:

Buna happy Care e cea mai tare gluma auzita?

Răspuns Câştigător
| Antiseminte a răspuns:

Cred ca am auzit si mai bune... dar asta mi-o amintesc acum...gluma zisa de fratimiu azi dimineata

Aduc futaiul prin usa din spate rolling on the floor)))))))

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cum am putea sa iesim din criza? Ar fi suficient daca:
- o zi chinezii n-ar manca,
- o zi rusii n-ar bea
- si o zi romanii ar munci. oh go on

| nutty a răspuns:

O furnica a incercat sa se penseze si si-a smuls capul.

| Adyr0 a răspuns:

Stiti bancul cu Basescu? Basescu-mpesc toate laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Gabitza a răspuns:

Buna!happy
Am auzit un banc... Un preot mergea pe bicicleta si il opreste un politist! - Unde mergi asa grabit? il intreaba politistul pe preot. Preotul raspunde : - Cu Dumnezeu inainte! La care politistul spune : - A, 2 pe bicicleta, amenda! laughing

| Loryoficial a răspuns:

Stii bancu cu cirese? " cirese nu avem da vi-si-ne s*g*i P***lalaughing