| JeleUUU a întrebat:

Cea mai tare porecla auzita de voi ia funda!

Răspuns Câştigător
| Mara157 a răspuns:

Gogo(gogosar), ghinda,veverita, vomă, buruiană, ceaun, balsam.

8 răspunsuri:
| DamiPapucii a răspuns:

Butelie,Mulan,Baby,Polonic,Ghertrude,
Atat stiu laughing)

| ησηαмє a răspuns:

Trompi laughing

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Grasomega.

| fluture156 a răspuns:

Puricel si Cacatoi. :laughing

| rbTFk a răspuns:

Jigodel,teddy,labarman,basina flambata, cur gras, porcu, pil laughingsper sa-ti fie de folos

| Florea_Antoanela_1998 a răspuns:

Pai..Sobolo-cartita,spanzuratu,ochiu-bubu,perry,big-mamma,jita,...etc big grin, funda?

| Florea_Antoanela_1998 a răspuns:

Clotzana,snapshot,anorexica,fufiiii 1, fufi 2, cleopatra,iepurica,brusturica, patratzel, patratzica, etc

| valiblonda a răspuns:

Cafea catelus patula uriasu(si de fapt e mic de staturalaughing) pinochio musca piciu