| Petronela a întrebat:

Care e cel bun:Internet Explorer sau Google Chrome?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu folosesc Google Chrome și sunt mult mai mulțumită.
Pa, pa.

13 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nici unul. Bun este Mozilla Firefox!

| Emena a răspuns:

Pai.la mine internet explorer merge foarte incet,. pe cand google chrome merge foarte repede love struck

| George1510 a răspuns:

Google chrome este mai rapid insa unele site-uri functioneaza doar in Internet explorer. Nu sunt de neglijat nici firefox sau opera.Inclin insa sa cred ca Google chrome le depaseste pe toate big grin

| anonimmmmm a răspuns:

Google Chrome este mai buna si decit mozzila firefox, eu am m-am folosit si de explorer si de mozzila, si in final sunt mai multumita decit orice de Google chrome

| mafi5 a răspuns:

Buna!
cred ca sunt bune amandoua!
funditaaaaaaaaaa?batting eyelashes

| Ad3lyna_8426 a răspuns:

Nici una nici alta. Mie mi se pare ca Mozzila firefox este mai buna decat amandoua, deoarece Internet Exploral are mai putina viteza si este depasit de alte servere, pe cand mozzila firefox are viteza mare si are mult mai multe rezultate.
Uite topurile:
1)Mozzila firefox
2)Google Chrome
3)Internet Explorer
Daca vrei sa-ti bagi Google Chrome nu am nimic in potriva, fiindca si eu folosesc Google Chromehappy
Succes:*

| mysterious1 a răspuns:

Google the best!

| Drauzy a răspuns:

Google chrome este o varianta mai noua a vechi versiuni internet explorer > deci e mai bun happy

| Îți dăăă ariiiipi! a răspuns:

Folosesc Google Crome si mi se pare superiorhappy

| rocsette a răspuns:

Eu as opta pentru google chrome. internet explorer este deja depasit de alte servere de internet. cel mai bun mi se pare mozzila firefox deoarece are viteza mai mare de cautare si mai multe rezultate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google chrome este cel mai bun! am folosit si mozzila firefox dar tot la chrome am ajuns.

| anonim_9938 a răspuns:

Google chrome dupa parerea meatongue

| A†Raç†iê dIncøLØ de mØrmaN†° a răspuns:

Internet Explorer. mie asa mi se paretongue