| amo a întrebat:

Care este parerea voastra despre persoanele EMO?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Foarte, foarte intresanti din punct de vedere intelectual.Fizic,nu prea ma intreseaza. Unii au niste experiente de viata uimitoare pentru anii lorwinking

| Chocolate a răspuns:

Eu, personal nu judec şi critic acest stil şipersoanele ce îl adoptă.
Persoanele "emo" sunt oameni precum ceilalţi doar care au adoptat un stil din atâtea existente.
Mulţi vor să fie emo deşi deoarece ar fi mai "cool" sau pentru a atrage atenţia.Lumea cunoaşte emo a fi retraşi, izolaţi, trişti. Unii adolescenţi aleg a fi şi arăta emo ca un strigăt de ajutor, ei defat simt nevoia de ajutor şi de a vorbi cu cineva.Este greu să ţii atâta durere, gânduri, sentimente, frustrări în propria piele şi mulţi se exprimă printr-un stil.
Majoritatea care "sunt emo" este vorba de adolescenţi.Acest stil, această modă va trece curând.
Fiţi siguri că nu veţi mai vedea un adolescent din prezent peste 10 ani la fel.Moda,toate astea trec. Şi mereu eşti cool fiind tu însăţi.

| Диана a răspuns:

Unii baieti emo sunt drooling. laughing

| Anonim_4797 a răspuns:

Eu zic ca atata timp cat tu, la randul tau, astepti sa fi lasat/a sa faci ce vrei cu viata ta, asa trebuie sa procedezi si tu cu restul.fiecare face ce vrea cu viata lui