| RoseBlack01 a întrebat:

Cauta cineva colega de apartament/camera in Cluj? Nu ma intereseaza daca sunteti barbat sau femeie.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O caut dar sa vina in camion cu mine si seara inainte de somn sa imi dea un scarpinat pe spate cu un sex de calitate

| RoseBlack01 explică (pentru mgtow):

Hoo, omule, daca nu stii sa raspunzi la intrebare frumos, mai bine taci dracu din gura ta imputita de rahaturi.

| mgtow a răspuns (pentru RoseBlack01):

Mortìi mati de curvà te.ai intors din nou cu pìzda aia plina de slobòz tiganesc... pe tine te arunc intr-un tir cu un sofer de la tara sa te instruiasca mai pe taraneste laughing)