| sNaK333 a întrebat:

Cine imi poate spune cel mai bun antivirus free sau cu trial care sterge virusii de tot?

Răspuns Câştigător
| viktorxxx a răspuns:

Si eu iti recomand Nod32 v4 Profesional. Dupa ce il instalezi nu dai restart, instalezi asta: http://fbx.ro/ltehuqscok9n97sm, si pe urma dai restart si gata, il ai cat vrei tu cu toate update-urile.

7 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Mirosoft Security Essentials e bun, nu consuma mult, dar ai nevoie de Widnows Genuine.

| victoreanu a răspuns:

Iti dai seama ca o sa primesti toate raspunsurile posibile.

Recomand NOD32 il dai jos de pe site, merge 30 zile. Cel mai bun de departe!

Dupa 30 zile il dezinstalezi si dai jos de pe site din nou.

| Magnifico a răspuns:

Eu stiam ca avastul sterge virusii automat la detectare...dar e posibil sa il confund cu un alt antivirus, mai tin minte doar ca cei care sunt legati cu Romtelecom il primeau la o optiune...cred ca avastul era.Bafta

| Tlbi a răspuns:

Uite aici, cel mai bun antivirus din 2012: http://xux.ro/cel-mai-light-antivirus-in-2012/

| roxanaghiuzan a răspuns:

Eu am Norton Antivirus si cred ca e destul de bun.

| softhunter a răspuns:

Microsoft esential,gratuit, cel mai bun cu conditia ca windowsul sa fie licentiat, sau cracat bine