| Alecsie. a întrebat:

Ce as pute sa-mi iau cu mine in excursie la Praga? Am citit diverse raspunsuri numai ca cam toti mergeu la munte si nu prea merg lucrurile de pe acolo. Daca puteti raspunsuri cat mai multe. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| multimoak a răspuns:

Daca vrei sa nu te plictisesti, ia-ti un laptop cu conexiune la internet si sa-mi trimiti si mie poze de acolo happy
In rest cred ca ai nevoie de strictul necesar:haine, incaltaminte, jocuri daca ai cu cine sa joci pe drum(carti, remi, sah)poate o carte, o harta si multe informatii de pe net ca sa stii ce sa vizitezi...
Sa nu ratezi nimic! Si ti-am zis: ASTEPT POZE!