| Roxaname a întrebat:

Buna ce ati face daca ati afla daca mai aveti de trait o zi?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nimic special, nu as putea sa fac nimic in afara sa stau cu familia cand as sti ca maine mor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as afla ca maine mor, as asculta toate melodiile mele preferate pentru ultima data si dupa as petrece restul timpului cu cele mai bune prietene, si leasi zice tot ce mam abtinut sa zic cuiva...

| gingergirl1 a răspuns:

In primul rand e sa ii spun "ceva" "cuiva"laughing)...
Sa fac tot ce nu am putut sa fac pana acum
M-as duce la toti cunuscutii sa ii imbratisezi si sa le spun ca ma duc la Domnul laughing

| thalyslly a răspuns:

As spune niste lucruri unor persoane iar apoi m-as imbata cu prieteni