| opersoanae a întrebat:

Ce ati face daca ati afla ca mai aveti cel mult 2 ani de trait?

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Aș rămâne aceeași persoană veselă care-i "obligă" pe ceilalți să râdă odată cu ea.
Aș vrea că celorlați să le fie dor de râsul meu și să-și amintească de momentele în care i-am făcut să zâmbească.
Baftă.

| RAY a răspuns:

Sincer as face ce fac acuma

| T0T a răspuns:

As pleca in Arad.

| LoveSleep a răspuns:

M-aș combina cu fosta prietenă, mi-ar mai "mânca" câteva luni laughing

| OldSoul a răspuns:

M-as detasa mai mult de cei apropiati, astfel incat sa nu imi simte lipsa deci prin urmare sa nu imi simte lipsa, asi reflecta la ceea ce am facut si ceea ce asi fii vrut sa fac, astfel asi incerca sa fac tot ce mi-am dorit, si sa repar tot ce am gresit, si daca ar fi posibil sa mor salvand viata altei persoane, si probabil a-si face tot ce e nevoie ca dupa ce mor sa salvez alte vieti donandumi organele...

Si nu in ultimul rand, asi fii foarte fericit ca stiu ca problemele mele iau sfarsit intr-un mod sau altul.

| Doub a răspuns:

M-as bucura de viata. Aah, oricum fac asta.big grin

| KamaSutra a răspuns:

As face cele mai nebunesti lucruri(depinde ce intelegi prin acest "nebunesti"laughing, as vrea sa fac ceva care sa schimbe lumea in bine, orice, oricat ar fi de riscant fara sa ma gandesc la consecinte ptc oricum as muricrying. Mi.as trai ultimii ani dupa bunul plac facand ceea ce.mi place... La urma urmei trebuie sa facem asta si fara a fi in postura de care ai zis tu, dar nu multi au curaj sa.si traiasca viata asa cum vorbig grin

| AirănMeidăn a răspuns:

As manca tot ce am eu chef fara sa-mi pese ca ma ingras, nu m-as mai duce la scoala, as santaja-o pe mami cu asta, ca sa imi dea mai multi bani cand merg sa-mi iau haine, as merge la oamenii de pe strada care mi se par interesanti si as intra in vorba cu ei, i-as trimite o scrisoare de dragoste profului de mate, siii eventual in ultima zi as face o crima pentru care in mod normal as merge la inchisoare, dar nu inainte sa imi vand toate lucrurile de pe Hay Day la 1 ban. Ar fi tare

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cred ca as lenevi si mai mult decat o fac acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În sfârşit omg cât am aşteptat momentul ăsta

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Ce am făcut şi până acum. Probabil singura schimbare pe care aş face-o ar fi că aş spune mai des ceea ce gândesc. Având în vedere că nu aş mai avea mult de trăit, nu cred că m-aş mai gândi la consecinţele vorbelor mele. I'd just go for it.

| Mariapetrupanainte a răspuns:

As face ceea ce nu am facut nicidata sau ce nu am indraznit sa fac.Mi-ar fi totuna de scoala de ce cred despre de mine as incerca sa ma bucur pe deplin de fiecare zi. Daca as avea posibilitatea mai bine zis finante as dori sa calatoresc pentru ca lume e asa de frumoasa dar eu stau in Moldova o tara foarte slaba in domeniul turistic, nu zic ca nu este frumoasa insa nu se comtara cu alte orase si tari.I-as propune unui baiat de care imi placa sa ne intalnim si chiar daca va refuza i-as zica ca aceata este ultima dorinta si ca nu poate sa nu accepte:d

| Darius123456 a răspuns:

Nimeni nu stie cati ani mai ai de trait
Poti sa ai ebola si sa scapi cu viata
Doar Dumnezeu stie cate zile mai ai tu pe acest pamant