| Lilia2621 a întrebat:

Daca a-ti afla ca mai aveti o zi de trait, ce ati face in ultima zi care v-a mai ramas?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

As face ceva care sa ramana dupa ce plec eu...

14 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hm daca ne-am sti cand va fi sfarsitul, dar din pacate asta nu se negociaza! E greu sa gandesti ce ai face atunci...toti ne dorim ca acea zi sa fie cat mai indepartata!

| inteligenta a răspuns:

Sa-mi-o petrec alaturi de cei dragi! kiss

| vasilevasi a răspuns:

Daca as afla ca mai am o zi de trait mi ar place s o traiesc alaturi de tine, alina.e drept ca nu m ar deranja sa traiesc si mai multe zile, poate ani.

| Lilia2621 explică (pentru vasilevasi):

big grinbig grinha ha ce amuzant. Tu nici nu ma cunostitongue

| vasilevasi a răspuns (pentru Lilia2621):

Nu,dar poza ta i mi place foarte mult si presimt si ca esti o fiinta superba cu un caracter placut

| Lilia2621 explică (pentru vasilevasi):

Si daca iti zic ca cea din poaza nu sunt eu, si ca nu ma cheama alina_

| vasilevasi a răspuns (pentru vasilevasi):

Sau poate nu esti tu in poza. oricum sunt sigur ca esti o fata deosebita.pup

| vasilevasi a răspuns (pentru vasilevasi):

Mi ar place sa stiu cum te cheama real si, desigur as vrea sa vad si o poza cu tine

| Lilia2621 explică (pentru vasilevasi):

Hmmm... o sa ma mai gindesc

| vasilevasi a răspuns (pentru Lilia2621):

Bine,vreau sa te mai gindesti, serios

| vasilevasi a răspuns:

Tu ce ai face daca ai mai avea o zi de trait(doamne fereste)?

| vasilevasi a răspuns (pentru vasilevasi):

Ce spui, vrei sa mai vorbim amindoi?

| Lilia2621 explică (pentru vasilevasi):

Scrie-mi pe privat

| vasilevasi a răspuns (pentru Lilia2621):

Sunt membru junior aici si nu pot trimite mesaje. daca doresti vorbim pe id vasileguiman, sau i mi dai tu id ul tau ca sa comunicam.pup