| andreutzalove2001 a întrebat:

Heii! pentru cine se uita la pariu cu viata cine credeti ca este cel mai frumos cuplu? funda la cel mai lung raspuns

Răspuns Câştigător
| raisa1993maria a răspuns:

Anca si Vlad formeaza cel mai frumos cuplu, sunt facuti unul pentru celalat, se potrivesc enorm din toate punctele de vedere, Vlad este un tip romantic care chiar o iubeste pe Anca ( scuze ca ii spun Ancai numele din film si nu cel real dar asa m-am obisnuit si imi place mai mult cum suna ANCA SI VLAD decat Cristina si Vlad)

2 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Vlad şi Anca.

| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Baiatu politistului si prietenu lui (ala care e cu blonda doar de fatada)