| Banibanibanibanibani a întrebat:

BUNA! Ce cuvinte trebuie sa folosesc ca atunci cand rade cineva de mine sa nu par naspa. Ce cuvinte ironice sa spun. Dati mi cuvinte multe si exemple. de exemplu el imi zice ceva urat despre mine si eu zic inapoi: Tu nu te uiti la fata aia a ta parca esti ciuma.

5 răspunsuri:
| UnunderstoodArtistHere a răspuns:

Parerea mea este ca nu trebuie mereu sa intorci vorba cuiva.Eu nu fac asta, doar ii zic:daca ma cobor intr-atat incat sa-ti raspund o sa ma murdaresc si plec.Nu stiu daca iti este de folos raspunsul meu, dar am incercat.happy

| flavia2000 a răspuns:

Daca te cobori la nivelul lui \ei, o sa te bata cu experienta laughing

| robzxy94 a răspuns:

Pentru ca sa il iei tu la misto la fraza asta poti raspunde : "Nu ma uit la a ta "
Ideea e ca sa-ti mearga mintea la momente din astea nu sa-ti vina idei dupa ce tu practic ai fost luat/a la misto de catre probabil un fraier care vrea sa te simti ca un fraier, ca astfel tu ajungi un fraier. Sper ca ti-a fost de ajutor.

| Banibanibanibanibani explică (pentru robzxy94):

Vreau mai multe exemple big grin

| robzxy94 a răspuns (pentru Banibanibanibanibani):

Pentru mai multe exemple poti sa-mi dai tu mai multe exempe de jigniri