| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti? Ei bine am o problema! Am o prietena foarte buna, pe nume Raluca.Numai ca, in ora de sport ea face echipa numai cu o fata Maria! si in ora facem schimb de caiete, vorbim pe mess si spune ca suntem cele mai bune prietene. Dar daca e asa la ora de sport sa ma bage si pe mine in seama ca zice ca is geloasa.nu is geloasa numai ca ii vreau binele ca s-a imprietenit cu fata aia e rea, increzuta...si nu stiu ce sa fac! astept raspunsul vostru!

2 răspunsuri:
| moniquec a răspuns:

Asa sunt toate fetele pe interes daca zici ca e increzuta probabil ca e si putin populara ca daca o fata/un baiat nu ar fi popular nu ar avea de ce sa fie invidioasa.nu mai crede in cele mai bune prietene pentru ca nu exista asa ceva cei mai buni prieteni ai tai sunt parintii tai pentru ca ei iti vor binele
tot asa am avut si eu o cea mai buna prietena. prietenia noastra a durat 10 ani doar ca ea s-a culcat cu prietenul meu deci in viata asta poti sa te astepti de la orice

| moniquec a răspuns:

Nu ar avea de ce sa fie increzuta scuze pentru greseala