| andreeaaa1 a întrebat:

BUna! Ce faceti in acest moment.EU ascult o melodie trista si plang si ma gandesc la trecut.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Esti mult prea tanara pentru a stii ce inseamna sa suferi cu adevarat cand privesti in trecut.Nu zic asta ca sa imi dau aere de superioritate si altele. Spun asta si cand ma uit la mine.Totul acum se desfasoara intr-un ritm atat de nebun, incat nu ai nici timp sa realizezi ca tu esti personajul principal
Nu te gandi nici macar la viitor. E urat sa iti constuiesti visuri in inima si sa ti le darame realitateawinking

| Silvia a răspuns:

Salut piticohee hee.
Eu bârfesc pe mess şi îmi pierd timpul pe net.
De ce să plângi? Cred că nu ai nici 14 ani, ce motive ai avea la vârsta asta să plangi?:-JEşti un copil, n-ai nicio grijă în afară de şcoală, ai toate motivele să fii fericită. Şi sunt sigură că plângi din cauza unui băiat, cel mai probabil la fel de mic ca tine. Dă-o-n-colo de dragoste, nici nu există la vârsta astahee hee.

| justme_2041 a răspuns:

Si eu la fel...as vrea sa dau timpul inapoi si sa indrept lucurilecrying... daca vrei sa ma faci si pe mine fericita, imi dai si mie o fundita?sadca iti voi da si eu daca imi raspunzi la intrebari, te pupic dulce:*

| cornel a răspuns:

Eu ascult o melodie frumoasahappy

si ma gandesc la iubita meahappy

imi pare rau pentru tine.

| aaaa12345 a răspuns:

Ma gandesc la o persoana draga din familie

| Marcelino a răspuns:

In acest moment scriu raspunsul la intrebarea ta stupida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai face asta. De ce sa plangi si sa te gandesti la ce a fost cand poti sa ridici capul sus, sa fii increzatoare si sa traiesti prezentul? Uite o melodie: http://www.youtube.com/watch?v=hoXFnSZkCX8 Eu ...mai arunc un ochi pe TPU si in paralel ma uit la carcotasii;))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ar fi sa asc o melod vesela si sa te gandesti la viitor