| andreeaaa1 a întrebat:

Voua ce va place sa faceti cel mai mult cadn sunteti fericiti, visatori. Mie imi place sa ma gandesc, iar cand ploua sa ies afara in ploaie sa cant si sa dansez in ploaie.Suna cam ciudat dar asa imi exprim eu fericirea dar si tristetea.
Cand sunt trista plang si ma gandesc la trecut si ascult meldoii triste.
Ce faceti cand sunteti fericiti si cand sunteti tristi?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu am o stare generala care nu e tristete dar nici bucurie; un amestec de nepasare, de visare si scufundare in sine.Si acum, cand toti prietenii mei imi sar in cap si imi reproseaza ca nu dau doi bani pe prietenie, zambesc.De ce le-a luat atat de mult sa-si dea seama de asta?laughingSunt o persoana care iubeste foarte mult singuratatea.Cititul,scrisul,muzica sunt elemente care in prezenta altora devin tortura dar in singuratate se completeaza armonioshee hee

| Romancutza a răspuns:

Cam tot ceva de genubig grin

| mihaela0205 a răspuns:

Cand sunt fericita. daca sunt acasa...intru pe mess si imi exprim fericirea...si daca suparata la fel dar de data asta supararea

| BineeeMa a răspuns:

Mda in general nu prea ma exprim. cand sunt fericit iti dai seama caci sunt mai...hm hai sa zicem zapacit (putin), iar cand sunt trist nu vreau sa vb cu nimeni. dar in orice caz de ce vrei sa stii asta?