| Crazy_2020 a întrebat:

ce ma sfatuiti sa ii spun unui baiat ca il plac? sau ce sa faca sa fie invers. funda:d

Răspuns Câştigător
| 97gaby a răspuns:

Pei eu teash sfatui sa il''citesti''mai intai, daca vezi ca e interesat de tine atunci nu-ti face griji ca o sa-ti spuna el ca te place dar daca esti confza ar trebui sa-ti iei inima in dinti si sai spui...nu uita ca nu e nici o problema daca spune nu, vei gasi pe altcineva dar intamplarea asta iti va da mai multa incredere in tine si mai mult curaj, daca spune ca si lui ii place de tine atunci felicitarile mele:*

2 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu-i spune tu!