| 00raluka00 a întrebat:

ce mai faceti? as avea si eu 3 intrebari:
-credeti ca candva va fi sfarsitul lumii?
-daca da cand va fi?
-de unde stiti ca va fi?

Răspuns Câştigător
| คlєxヅ a răspuns:

1.Va fi cand doreste bunul D-zeu
2.Nu crede in tot ce se aude la televizor
3.Nu tot ce zboara se mananca

Funda? Pliz

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Dragă, înţelege odată!
Sfârşitul lumii va veni doar când va vrea Dumnezeu. Nimeni nu ştie, nimeni nu e mai presus de El!
Poate să vină chiar azi, chiar mâine, poate noaptea asta. Nu te culci cu sentimentul că mâine mai vei trăii sau nu? El poate pocni din degete şi gata! S-a zis cu lumea.

| a1doru a răspuns:

1.da,va fi.
2.intr-o marti dupa-amiaza pe la 4:16'
3.mi-a ghicit mie o baba in zatul de cafea
rolling on the floorrolling on the floor

| ZEU93 a răspuns:

Nimeni nu stie cand va fi doar Dumnezeu happy asa ca traieste-ti viata si nu te gandi la rau

| CreativeGirl a răspuns:

Bunahappy
1.da,va fisad
2.nu stiuhappy... sper ca nu degraba; D
3. Orice are un inceput are si un sfirsit`...Dar, e mai bine sa nu ne gindim la prostiile astea ca "Sfirsitul lumii"si sa ne traim viata, plini de pozitivhappy`

| IulianMMI a răspuns:

Nu va fi da-mi funda plss