| silvioara a întrebat:

Credeti ca v-a venii sfarsitul lumii? daca da de ce? si cand? dar ce ar mai trebui sa faceti?

Răspuns Câştigător
| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Da,datorita exploziilor Solare ce vor urma.in perioada 2012-2014...M-am informat si in urma cu aproximativ 6000 de ani, Terra era o planeta foarte fierbinte {gen Marte} dar cu timpul s-a racit si asa a aparut viata umana.dar pe viitor va devenii din nou o mare "minge fierbinte" cu pretul disparitiei vietii umane

5 răspunsuri:
| wendy434 a răspuns:

Numai Dumenzeu stie si draga crde in Dumnezeu ca daca e te va proteja si crdema ca el ne protejeaza de tot felul de catastrofe si ne ajuta trebuie doar sa cdezi in Dumnezeu si nu la ce vezi la stiri ca aia de acolo iau de lucrur si spun astya ca sai mai sperie pe oameni deparca n-ar faceo! Si exploziile Solare ...se fac tot cu vioa lui Dumnezeu si el ne apara deci eu nu cred in aceste explozii, si traiesteti viata(P.S.chestiile sfintifice nu sunt sugure 100%, doar Dumnezeu este sigur si voia lui pocunca, dar el inseamna bunatate deci crede si te va proteja)

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Multumesc pentru fundita :*:*

| SoNevable a răspuns:

Unii oameni spun ca vine sfarsitul lumii dar eu nu cred asta si daca as fi crezut as fi devenit un om mai credincios si m-as fi rugat zi de zi la Dumnezeu! deci nu-ti face griji in privinta asta! nu vine

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Aaa mie nu mi se pare ca raspunsul lui veveritza merita funda pentru ca intai ar trebui sa cititi aman2 biblia si is ceva semne de sfarsitu lumii si deja cateva semne se vad si nimeni nu stie cand ii sfarsitul lumii pentru ca numai Dumnezeu stie asta si inainte de sfarsit va fi un dumnezeu fals acela va fi satana iar Dumnezeul adevarat va fi inchis nu stiu unde dar el ii va lua pe cei care cred in El si ii va duce in cer si atunci va aparea codul 666 care ma gandesc ca sti ce inseamna si oameni care il vor accepta vor merge in iad direct iar cei care nu cred in Dumnezeu raman pe pamant si mai au o sansa daca nu accepta codul Dumnezeu ii va lua cu el adica nu stiu le ea sufletul ia si trupul ramane pe pamant si satana ii omoara sau mor ei de foame deoarece cand nu ai 666 nu poti cumpara, vinde si mai is multe semne daca ti leas zice pe toate exact cum is imi ia o zibig grin

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Da vine pe 21 mai 2011 cauta pe net "sfarsitul lumii 21 mai 2011"