| anonim_4396 a întrebat:

Bună.

Ce părere ați avea despre o relație între o femeie de aproape 30 de ani și un bărbat de aproape 50, o relație bazată strict pe dragoste &respect?

Răspuns Câştigător
| LostForForever a răspuns:

Cănd iubești cu adevărat acel om acel suflet acea inima devine absolut totul orice ar face orice ar spune orice s-ar întâmpla nu mai Conteza ca are riduri ca îmbătrânește sau alte rahaturi care ma enervez deja dacă iubești cu adevărat iubești cu adevărat pentru tot deauna.

Când nu iubești cu adevărat orice relație orice căsnicie se destramă apoi începe înșelatul apoi începe sa înlocuiești sa sa umbli din bărbat in bărbat din femei in femei toate asta se întâmpla când nu iubești cu adevărat.

15 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Peste nu mai mult de 10 ani, ambii vor fi considerati in varsta. Peste 20, nici nu se va mai vedea diferenta. Peste 30 (daca el mai apuca), vor fi de parca au trait o viata intreaga impreuna happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că e prea puțin, mai este nevoie și de sex.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mișto. Vreau, peste 20 și ceva de ani.

| Mosotti a răspuns:

Pai am o perere buna de relatia asta, nu trebuie neaparat altceva.

| relian a răspuns:

Ce parere sa am, sunt oameni doar, apoi sentimentele nu tin cont de varsta.
Unde pui ca sunt destui barbati de 50, altii si mai amri care arata de N ori mai bine decat unia de 25-30 de ani.
Conteaza pana la urma cum arati, cum te simti, nu cati ani ai.Personal am vazut pe cineva foarte activ, care arata f bine si cand a spus ca are 60 si de ani nu iti venea sa crezi.

Deci sunt oamenii nu doara ca arata bine, dar au si energie ca la 30 de ani,toate functioneaza bine, asta referitor la ce spune nea sadrian pe aici, el nu stie ca si daca ai avea probleme de naura sexuala se rezolva.
sadriane tataie, afla ca singura problema la barbati care a ramas inca nerezolvata este marimea sculei laughing in rest, chiar si daca nu functioneaza bine, o faci sa fie cum nici la 20 de ani nu era laughing

Mai informeaza-te, ai ramas f in urma.
Atat la barbat cat si la femei is 2 probleme inca nerezolvate, marimea la barbat si frigiditatea la femei, in rest se rezolva mai orice problema.
Deci sex fac si cei de 80 de ani, asta daca nu stiai.Am pe cineva, lucreaza la farmacie, si spune, vin batraneii sa isi ia pilula laughing deci barbati de 80 de ani iau pilule de astea gen viagra etc.
Banui ca iau acele pilule pentru ce sunt facute, nu ca nu au ce face laughing

Daca tie iti place de respectivu nici nu trebuie sa mai intrebi, incearca ca nu ai ce pierde.Am vazut si femei cu barbati mai tineri
Apoi ce-ti pasa tie de ce zice lumea, sau ce parere au unia? Indiferent de parerea lor nu te tin ei pe tine de cazre, masa si restul, fiecare sa stea la locul lui, sa isi vada de tigaile lui.

| Hammurabi a răspuns:

Va veni cu siguranță un moment când femeia va avea 50 de ani și îl va pierde pe acel bărbat.
Poți porni o relație pregătită fiind pentru un final de genul ăsta?
Mult înainte de vreme pentru a rămâne singură?

| mentholinks a răspuns:

Naspa. Femeia respectiva nu cred ca se respecta prea mult. Asa ceva se intampla doar din interese materiale fiindca femeia aceea stie ca pe la 50 de ani va trebui sa-i schimbe scutecele mosului de 70.

| gemeni6226 a răspuns:

Am parerea ca dragostea se bazeaza pe respect reciproc si comuniune de idei iar daca aceste doua elemente exista reciproc, varsta e doar un numar.

| Lukasssz a răspuns:

E f. okey daca e dragoste si respect, ca idee un barbat incepe sa devina atragator de pe la 20 si ceva de ani si poate sa dureze pana aproape de 60 de ani, pe cand o femeie e atragatoare chiar de la adolescenta de la 14/15 ani dar devine neatragatoare pe la 40/45 de ani

| LostForForever a răspuns (pentru Lukasssz):

Dacă o iubești pe acea fată cu adevărat dacă o iubești pe acea femeie cu adevărat nu mai devine cum ai spus tu la 40/45 de ani

| wildthing a răspuns:

"o relație bazată strict pe dragoste &respect?"
La ce te referi cand spui asta? Dragoste si respect, fara atractie sexuala...sau te refereai la faptul ca e indragostita de el, nu de banii lui?
Sincer sa fiu, mie mi-e foarte greu (spre imposibil) sa cred ca o femeie de 30 de ani poate fi atrasa dpdv sexual de un barbat cu 20 de ani mai batran decat ea. Hai sa fim seriosi, ar putea sa fie ta-su, avea 20 de ani cand ea se nastea.
Si spoi mai e ceva, asta e primul repros (chiar violent) atunci cand un barbat mai in varsta indrazneste sa se dea la o gagica mai tanara: "nu ti-e rusine bah bos0rogule?! esti de-o varsta cu tata!"

| LostForForever a răspuns (pentru wildthing):

Respect din toată inima.

| FreddieM a răspuns:

Are sens intrebarea asta? Descrii o relație perfecta, ce ar mai fi de completat?
Mult succes.
Cheers

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normală.
Age is nothing but a number.

Răspuns utilizator avertizat