| lia.d a întrebat:

Ce parere aveti despre cei nascuti in zodia gemeni? Daca stiti mai multe detalii, despre aceasta zodie, din experienta sau din ce ati citit.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| AnaEindragostita a răspuns:

Pai...
-sunt politicosi cu oamenii care ii respecta
-isi fac repede prieteni
Bani
Anul 2010 va fi un an financiar bun pentru Gemeni, nu pentru ca ei sunt mai atenti sau mai priceputi acum, ci pentru ca au niste scadente: realizarea unor urgente sau prioritati care asteapta cam de multisor. Chiar daca nu le place acest lucru (finalizari de proiecte sau de studii, finalizari de credite, de constructii etc.), Gemenii nu vor putea merge mai departe daca nu se vor rezolva restantele. Situatii mai dificle pot aparea in cazul celor cu probleme profesionale (absolventi de invatamant superior, persoane in pragul pensionarii, persoane cu diferite grade de invaliditate) sau in cazul celor cu diverse probleme succesorale. Celor care au pensii de urmas, burse, ajutoare sociale este posibil sa li se mareasca veniturile.
Sanatate
In 2010 Gemenii trebuie sa fie foarte atenti la volan, sa evite conflictele (mai ales cu organele de politie sau juridice) si sa fie foarte atenti cu sanatatea, pentru ca sunt expusi unei lipse serioase de autocontrol. Graba, neatentia, orgoliile ii pot tensiona sau le pot genera diverse accidente. In conditii cu totul speciale, cum ar fi bolile de lunga durata, pot aparea urgente chirurgicale cu rezolvare imediata. Gemenii varstnici sunt sfatuiti sa evite operatiile chirurgicale.

2 răspunsuri:
| MariuZ a răspuns:

Oameni foarte complicati. Si uneori - nu se merita sa-ti bati capul pentru ei. Au standarde ridicate, dar nici ei nu ajung pana la ele, baltind toata viata in mediocritate.

| elena3 a răspuns:

Cauta si u pe google... zodia gemeni si iti da acolo informati sa te saturi