| MaraMărr a întrebat:

Buna dimineata! Ce fel de fete va plac? adica: happy fetele cuminti care nu vorbesc urat, nu fumeaza, nu beau etc. sau cele rele?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu vreau o fata care sa aiba ceva in cap, sa stie ce vrea de la viata.
Cum spune o vorba.
Fetele bune inghit, cele rele scuipa :^^

| anonimyus a răspuns:

Buna, eu as prefera o fata cuminte, care sa fie alaturi de mine tot timpul, in caz de nevoie sa aiba cine sa ma consoleze, si sa nu stau cu gandul ca o sa fiu inselat sau sa fiu gelos...

| DrXan14 a răspuns:

Buna, mie sincer imi plac fetele cuminti. big grin