| Alecรsutรa a întrebat:

Ce parere aveti despre mine? 1)sunt prietenoasa 2)amabila 3)proasta 4)desteapta 5) o tampita 6) profitoare...love strucklove struck?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Iar citez din clasici. O sa ajung sa iau chestia asta cu copy-paste, ca numai azi am pus-o de vreo trei ori: mai bine taceai si credea lumea ca esti proasta, decat sa deschizi gura si sa inlaturi orice indoiala.

13 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Nu te cunosc pentru a putea sa imi dau cu parerea... dar la urma urmei ce ar putea conta pentru tine parerea unor necunoscuti?

| daniDeeDee a răspuns:

Nu-mi dau cu parerea asa aiurea... happy nu te cunosc! asa ca...

ok! sa zicem: 1 big grin sau 2 big grin

| Demoiselle a răspuns:

7)! nu te cunosc indeajunsbig grin

| Alecรsutรa explică:

Astepttttttt raspunsuri...

| Anime_3328 a răspuns:

1)love strucklove struck

| Sperietoarea a răspuns:

Seman cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-rugam-sa/
Lasa aici mesajul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate variantele de mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TOATE! in afara de primele 2 numere prime si puterile lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu cauti slava desarta a lumii acesteia...probabil o vei obtine.usor.o vei pierde la fel de usor.ca tineretea si frumusetea trec in maxim 20 zeci de ani. dar e gresit fatuca.foarte gresit. daca ajungi batrana, siti doresc, o sa vezi ce-am vrut sa zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am pareri Vreau sa vad cum arati in realitate poza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine sa ne cunoastem

| marioxxl11 a răspuns: