| IonutSiAtat92 a întrebat:

Ce parere proasta aveti despre acest Cumpanasu? Ca eu buna nu am

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O fi bandit si el

| Drimmero a răspuns:

Altul facut vedeta peste noapte, o ciuperca aparuta dupa niste rapiri ale unor copile. Aici e vina presei si a voastra ca-l hraniti cu atentie si vizualizari.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A stiut sa atraga pros... tineretul, pardon.

In rest, imi este indiferent de existenta lui.

| Frank51 a răspuns:

Un om foarte ciudat care nu prezinta nici-un fel de incredere. A ajuns faimos facand propaganda conspirationista, dupa cum stim asta atrage foarte mult. Din fericire publicul lui face parte din aceeasi categorie ca el.

| siriusblack98 a răspuns:

Un om care refuză să accepte adevărul că trebuie să își ia pastilele și pensia de handicapat.

| GoldenZenith a răspuns:

S-a bagat si el putin pe felie cu astia mai dobitoci si naivi. au crezut elevii din tara ca le-a pus Dumnezeu mana in cap, dar de fapt era un pervers ce cauta sa manipuleze sleahta de boraci razgaiati care nu vor sa invete.

| NotNamed a răspuns:

O parere neutra. Aud in stanga si in dreapta diferite opinii, ba ca e un exemplu si ar trebui pus in fruntea tarii, ba ca e o persoana falsa care incearca sa isi asigure cat mai multi sustinatori apropiindu.se de tineret prin tiktok pentru a isi asigura voturile din partea lor pentru viitoarea campanie electorală. Il am la fallow, il urmareasc, parerea mea este una buna, el specificând clar ca vrea sa faca numai bine si că nu mai are de gand sa candideze pentru președenție din motivul x si y. Este o persoana desteapta, carismatica dar are si unele scapari care nu il reprezintă ca om destept ce se da. Acum n.am cum sa.l fac mincinos pentru afirmatia x și y pentru ca nu am dovezi si doar el știe ce si cum insa niciodata nu o sa aplec urechea catre un public care e de nationalitate romana si stiind ca romanii sunt printre primele locuri in lume la prostie. N.am cum sa cred un grup de oameni prosti. Deocamdată nu a ajuns in fruntea niciunei organizatii pentru a incepe sa isi puna planul malefic in aplicare pentru a.mi forma o părere negativa sau pozitiva, deci raman neutru. Când o sa facă ceva atunci sa comentam. Pana atunci ciocul mic si hai sa vedem ce putem face sa fie bine.

Pe ăsta ca nu.l cunoaștem bine, nu știm ce poate, inca nu a făcut nimic devastator ca sa il tragem la raspundere il etichetam in n adjective insa pe parlamentarii astia care n.au făcut nimic bun dar au furat, au saracit, au vandut si au bagat tara in datorie nu se i.a nimeni de ei asa cum ar trebui. Nu poti sa spui ca te iei si de ăia intr-o oarecare măsură ca mai apoi sa te duci sa-i votezi din nou la următoarea campanie electorala pe motiv ca si alții sunt la fel de slabi. Daca ne.am revolta toata tara cum am facut.o in 89 sunt sigur ca i.am distruge. Avem destule genii in tara pentru a face posibila o renastere a Romaniei, de data asta una imfloritoare. Dar departe sunt sperantele astea avand asa valori care tind spre 0.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte buna ne invata ce drepturi avem!

| TeodorescuAndrei a răspuns (pentru anonim_4396):

Până să inveți ce drepturi ai si până să beneficiezi de ele știi că ai și obligații? Mai știi că și sistemul de invățământ până in clasa a 12 a este gratuit dar si OBLIGATORIU? Deci ca să stii ce drepturi ai intâi vezi ce obligatii ai. Dacă caști gura si pui botu' la Prostănașul o să ajungi departe tare...

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeodorescuAndrei):

Nu stiu

| Green66 a răspuns:

Într-un univers paralel... Cumpănașu + Șoșoacă= cuplul perfect.
Să vedeți când va începe Cumpănașu să răspundă la întrebări pe TPU ce nebunie va fi.

| NikolasXD a răspuns:

Mi se pare un prefăcut

| whatisthis19 a răspuns:

Cine mai e și ăla?

| xXVranceaXx a răspuns:

Omul acesta are 50% dreptate, iar 50% nedreptate.
Are dreptate prin ceea ce spune el în lege, se practică multă ilegalitate
Dar nedreptatea lui este că are fetish-uri și sexualizează fete pe TikTok, fură bani și mai faci tâmpenii
A dorit să fie și președinte

| iuliaOK a răspuns:

A reușit sa prosteasca lumea. Se folosește de alții ca să-și atingă scopul, bravo lui.
Unora le pasa prea mult de ceilalți, au prea mult bun simț și nu reușesc niciodată sa ajungă unde vor. (adică eu, aia e) laughing))