| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine preferati Lady Gaga, Rihanna sau Justin Bieber? Dau funda...

Răspuns Câştigător
| JulianaMokebee a răspuns:

Lady Gaga e prea excentrica laughing)Justin Bieber e... justin bieberthinking Prea romanticlaughing))? Rihanna e cea mai pentru mine; x funda :-s

23 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

Lady Gaga e si cantareata mea preferata

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Clar Rihanna

| Laura a răspuns:

Guţă.

| Messyhair a răspuns:

Lady Gaga, cu siguranta.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Rihanna Forever love struck!
Tu?

| AlexAntonescu a răspuns:

Mie imi place Madonna

| winchesters a răspuns:

Buna
Cred ca se observa si din avatarul meu pe cine prefer, normal ca RiRilove struck
Pa-pa kiss

| alexutza697595 a răspuns:

Lady Gaga, Rihanna(mi-e dor de cea vechelove struck) si justin nu-l prefer deloc.

| SussieLex a răspuns:

Lady gaga e cea mai tare:X

| Sოﺁℓε a răspuns:

Pe Gaguta.laughing

| Fllorentina a răspuns:

Rihannalove struck sau Lady gaga

| LoLz a răspuns:

Rihanna. Bieber e prea ratat, lady gaga are niste videoclipuri tampite.

| ArinaMK a răspuns:

Pe totilaughing ii ador
funda?

| Xixi a răspuns:

Justin Bieber. Funda big grin?

| LetyKaty a răspuns:

Lady Gaga e prea proasta si dusa cu pluta, Rihanna prea exagerata...cred ca Justin ca are o voce exceptionala

| NaNyJustLovee a răspuns:

Pai justin bieber e praf, rihanna e satanista... lady gagawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lady gaga si rihanna.un pic sijustin bieber, dar e prea copilaros.rihannA-te amo e un cantec fff frumos, dar fiecare cu placerile luioh go onbafta si sper sa te ajute cineva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rihanna si justin bieber!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rihanna mai fetito Lady Gaga apoi Justin Bieber

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamna' Gagiia
. laughing

| JustOurSmile a răspuns:

Am sa zic Rihanna mai ales ca maine (20 februarie) este ziua ei

| anamaria_4313 a răspuns:

Lady Gaga si Justin Bieber da mai mult Lady Gaga :X:X:X

| jem24 a răspuns:

Riahnna