| BeBebuu a întrebat:

Bunahee hee
Ce sa fac ca iubitul meu mi. a spus ca maine vrea sa il pensez si eu nustiuu x_x
eu ma pensez la coafor si nah mi. e asa sa ii zic ca nu stiu da nici nu vreau sa il pensez si sa il fac urat laughing)
Ce sa fac?sad

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu este mare chestie, stai linistita.Si eu ma pensez la salon si am o forma arcuita la sprancene,deci, nu prea stiu sa ma fac singura.Dar, la el nu este mare lucru.Smulgi cateva fire cu penseta astfel incat sa ii subtiezi sprancenele si gata.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Iubitul tau e gay? O.o

| bebyInocent a răspuns:

Zii direct nu stiu sa pensez prea bine is ducetiva aman2 la coafor si te face si pe u si pe el siai rezolvat problema dc nu inceartca si u sa ii scumgi niste fire si gata ii zici ca restul trebuie sa le ei neaparat data viitoare ca sa creasca cu celelealte si vezi u ce minciuni feminine mai bagi dai fundita?batting eyelashesbatting eyelasheste rogggggg succes

| Dany_9065 a răspuns:

Daca un barbat se penseaza nu inseamna ca e gay.
Dupa cum stim, unele persoane ca sunt ele de sex masculin sau feminin, sunt inzestrate cu sprancene groase si urate...sau cele care se unesc.Majoritatea femeilor se penseaza, fardeaza, etc ...pentru.a devenii mai frumoase.
O diferenta pe care o stiu femeile cand sunt fardate, pensate, etc si atunci cand sunt naturale fara nici un fel de interventie.Atat timp cat sprancenele nu vor fii facute foarte subtiri, orice barbat se poate pensa...

DAR NU EXAGERAT!