| anonim_4396 a întrebat:

Ce tip de temperament aveti? argumentati si dati exemple happy

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asa de coleric incat ma apuca toti dracii cand vad din astia ca tine care cauta fraieri sa le faca referatul la Psihologie!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si...de unde reiese ca ai tu 22 de ani? Si de ce te-as crede? Si de ce nu pui mana pe o carte de Psihologie, daca tot esti asa de "adult" si n-o citesti? De ce nu cauti studii de caz? Sa mai continui? Ca as mai avea vreo 15 intrebari. Bine ca, macar, stii ca "ma - ta se scrie cu cratima".

| thegatekeeper a răspuns:

Melancolic. Ma regasesc in descriere: energie redusa, nerezistenta la stres si situatii tensionate, tind sa le evit cat de mult pot, rezervata, introvertita, sobra, nesociabila, anxioasa, depresiva, apatica, incapabila sa lucrez cu oamenii, solitara etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Predator30 a răspuns:

Eu parca stiam ca il am flegmatic parca...cred ca asa se spune

| FaraZahar18 a răspuns (pentru Predator30):

Da.winking

| Predator30 a răspuns (pentru FaraZahar18):

Ok,mersi ca mi-ai comfirmat, stiu ca am citit o data si mi-a ramas in minte, cand o sa am timp am sa mai citesc inca o data sa imi aduc aminte de tot temperamentul meu, O zi placuta!