| AnkaYone a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa sun de pe skype pe mobil in germania? Unde trebuie sa platesc? Imi puteti explica? Trebuie ca persoana din germania sa aiba neaparat nr de germania sau poate fi si nr de romania cu romingul activat...va multumesc pentru amabilitate.

2 răspunsuri:
| Deyush08 a răspuns:

Dar nu are net acolo? E mai ieftin sa instaleze si persoana respectiva Skype si sa vorbiti acolo... nu platiti nimic! straight face

| AnkaYone explică (pentru Deyush08):

Mersi mult...dar eu as vrea sa stiu mai exact ce trebuie sa fac, daca a mai utilizat cineva asa si daca merge.cum resesc sa imi activez ceva._