| AlinaBarbi09 a întrebat:

Buna ce vis ciudat am avut aseara...ca eu cu fratele meu faceam vraji (Ceva-n gen ) ca sa apara persoana iubita, dar nu aparea! Iar dupa i-am spus fratelui meu "De ce nu-l chemam pe Iisus, este singurul care ne iubeste indiferent cum suntem", el a zis bine si l-am chemat. A aparut sub forma unei lumine foarte, foarte sclipitoare insa eu nu puteam sa-mi deschid prea mult ochii, nu stiu de ce dar cand teama mi-a disparut, a disparut si el.Fratele meu mi-a spus ca el l-a vazut si l-a atins si mi l-a descris in vis.imi amintesc ca spunea ca este cel mai frumos barbat din lume si ca are ochii albastrii si blanzi(atat am retinut). Acum vine intrebarea.De ce eu in vis nu l-am putut vedea, de ce nu m-am putut apropia de el, si fratele meu a putut?(PS: fratele meu tine toate posturile merge la biserica. dar mai injura)Eu decat in vis am vazut chestia aia stralucitoare.si parca imi amintesc si acum vocea Domnului. o voce blanda care spunea "Veniti copii!". Si dupa m-am trezit. Ce sa insemne visul acesta?

2 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Probabil esti prea pacatoasa si nu meriti sa te atingi de Dumnezeu big grin.GLUMEAM DRAGA, asa a fost visul ce asa mare chestie?

| alyandra_5005 a răspuns:

Inseamna ca este un semn de la dumnezeu,ca poate vrea sa te atentioneze sa mergi la biserica ca fratele tau, el sa numai injure ca nu e frumos... ma rog asta am crezut ca inseamna, deci te-am ajutat... sper o fundapuppy dog eyes