| LuminitaRoz a întrebat:

Aseara am avut un vis staniu.
Acum,in martie, o fetita de 13 ani a murit intr-un accident, ea mai avea 2 frati. unul mai mare si unul mai mic ca ea.In visul meu se facea ca ea mi se arata si imi zicea sa ii zic fratelui ei mai mic ca e bine si ca e fericita acolo sus..cam atat imi mai amintesc..asta ce vrea sa insemne?big grin
P.S Nu prea aveam nici o treaba cu fata aia..insa mie mi se pare ca fratele ei mai mic sufera putin inca [ are 12 ani ] ma inteleg foarte bine cu el

1 răspuns:
| LuLu1998 a răspuns:

Woow...parerea mea este sa ii spui baiatului despre vis, poate o sa ti se intample ceva bun daca ii zicihappy