| DeAna_1369 a întrebat:

cine imi explica si mie cu facebook-ul asta? de exemplu:daca vreau sa-mi sterg contul cum se face?

Răspuns Câştigător
| fanaa a răspuns:

Dupa ce intri pe pagina ta in dreapta sus scrie "Contul meu" acolo dai clic stanga, apoi clic stanga pe "Setarile contului" si dai pagina in jos pana unde scrie "Dezactiveaza cont" aici clic pe dazactiveaza apoi te intreaba de ce vrei sa-l dezactivezi, ai variante de raspuns si trebuie sa marchezi una din ele la urma dai dezactivare cont si termini... fundita?

2 răspunsuri:
| doika a răspuns:

Intri la contul meu apoi dai setarile contului si cauti ultima sau penultima scrie dezactivare contbig grin

| JustmeO a răspuns:

Sus in dreapta -> Setari si jos scrie "Dezactivează cont" iar tu dai click pe "Dezactivează".