| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi sterg contul de facebook!? e urgentpuppy dog eyes. care explica mai bine, primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Diiaaa_3397 a răspuns:

Http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Intra aici :) eu asa mi'l sterg mereu

3 răspunsuri:
| luck96 a răspuns:

Pe bara aia albastra unde scrie "facebook", unde poti cauta persoane, unde iti apare numele tau, "cauta prieteni" "acasa", langa "acasa" ai o mica sageata in jos o apesi si o sa vezi mai multe rubrici, apesi setarile contului, o sa vezi in stanga "general" " securitate", apesi securitate, apoi o sa vezi mai multe chestii ce pot fi editate iar exact sub ultima rubrica "sesiuni active" o sa vezi "dezactivati contul". Succes in continuare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mama da ce urgenta ai. te prins iubi ca schimbai mesaje cu alt iubi?

| Bittersweett a răspuns (pentru suntserios):

De fapt m`am plictisit de el:]