| rebecca987 a întrebat:

Cine imi poate da niste site-uri de pe care sa descarc/sa citesc carti (romane) gratis?

p.s. imi plac foarte mult romanele straine..despre adolescenti etc..mai din vremurile astea, nu cu razboaie si etc

Multumesc.cel mai bun rasp primeste fundita :*

8 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Incearca pe scribd.ro.

| EvaneSScence a răspuns:

Nu stiu d ece au disparut cele doua site-uri cu carti in format pdf in limba romana. Poate e o problema cu drepturile de autor.
Dau eroare mereu.
O biblioteca totusi? zic si euhappy ( prefer oricum cartile pe hartie)

| rebecca987 explică (pentru EvaneSScence):

Si mie imi mai usor cu cartile de la biblioteca..doar ca mie imi plac astea scrise de autori straini, iar la mine la biblioteca nu prea sunt carti din astea mai ni..asa ca ma gandeam ca poate gasesc pe net ceva sa citesc.

| IIxGriimZz a răspuns:

Cauta pe google scrii Carti sau Romane sau ce vvrei tu sa citesti si iti va da daca nu stii nii macar sa il folosesti uite aicea un site moca sa nu zici ca-s rau da nu cred ca va sta lumea sa iti caute tie siteuri caa nu vrei tu sa cauti pe Google Carti/romane si dai enter si iti da 1000 de carti
http://scribd.ro / www.scribd.ro

| rebecca987 explică (pentru IIxGriimZz):

Eu cred ca toata lumea stie sa caute pe Google.am intrebat aici pentru ca am crezut ca mai sunt persoane care mai citesc...dar de tine ce pot sa zic laughing se vede cat de mult citesti si cat de mult ai cautat asemenea site-uriwinking

| IIxGriimZz a răspuns (pentru rebecca987):

Am alte treburi nu sa iti caut tie site-uri pentru carti si eu citest alt gen de carti imi plac alea de aventura

| rebecca987 explică (pentru IIxGriimZz):

Nu te obliga nimeni sa imi raspunzi la intrebariwinking

| IIxGriimZz a răspuns (pentru rebecca987):

Da stiu da ma plictiseam [ scuze ] laughing))