| ylakiztenurb a întrebat:

Buna cine imi poate explica asociativitatea, comutativitatea, elementul neutru si elementul simetrizabil(proprietatile legilor de compozitie) am cautat pe internet dar nu inteleg si se apropie baculcrying

2 răspunsuri:
| Mateiu a răspuns:

Daca nu ai reusit sa intelegi suficient din ceea ce (ti-)a predat la scoala si nici din expunerile pe care le-ai gasit pe net, eu ma indoiesc serios ca ai putea intelege dintr-o postare relativ succinta facuta aici...

| Matias26 a răspuns (pentru Mateiu):

Efectiv i-ai spus dupa 4 ani.