| beatrice2630 a întrebat:

Buna, cine îmi poate recomanda (din experiența personală, nu site-uri) niște filme drama-dragoste cu personaje adolescentine? Filme care v-au emoționat și care v-au dus la lacrimi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Midnight sun. Când i-am dat lui maica-mea sa vadă filmul a ajuns la urgente pentru ca i-a crescut tensiunea prea mult. Filmul e prea emoționant, prea frumos, o poveste prea reușită.

| beatrice2630 explică (pentru anonim_4396):

L-am văzut, e superb
Și everything everything este foarte frumos. Se bazează cam pe aceeași chestie. Recomand. Îmi pare rău pentru mama tahappy❤️