| jhonsmyth a întrebat:

Buna,cine imi poate zice niste idei de conversatii cu o fata, sa fie mai de lunga durata? dau fundahappy va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Cătălinaa12 a răspuns:

Poate răspunsul unei fete te va ajuta. Fetelor le place să vorbească mult, dar să nu fie discuții monotone care să se rezume la „ bună, bine, da, aha, posibil, probabil ". încearcă să o intrebi dacă a văzut un anumit film ( de obicei, merge cu cele de dragoste ) și apoi " comentați-l "; întreab-o dacă a citit o anumită carte. apoi, ea va vedea că tu ești un băiat mai altfel și va vrea să discute cu tine!
IMPORTANT : dacă tipa pare mai inteligentă NU începe să-i scrii gresit. sau să folosești : j in loc de " s " si alte "smechereli" de genul. NU folosi vrajeli luate de pe net. A, poți încerca și cu link-uri. de exemplu sunt pozele acelea pe facebook amuzante sau care descriu o relație. sunt sigură că ii va plăcea! Good Luckbatting eyelashes!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adrew a răspuns:

Poarta niste maiouri amuzante, la sigur ii vei atrage atentia si va servi drept tema de discutie pentru ea

Răspuns utilizator avertizat
| jhonsmyth explică (pentru Cătălinaa12):

Mersi multhappy ai fundita