| Pufffx a întrebat:

Buna cine ma ajuta si pe mine cu un motto pentru un restaurant de lux cu specific turcesc? Imi trebuie pentru la scoala restaurantul se numeste Belvedere. Motto-ul ar fi bine sa rimeze dar sa nu fie ceva gen Daca vii la Belvedere primesti 2 mici si o bere laughing). trebuie sa fie ceva cu rafinament, eleganta...Dau fundita:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are nicio logica sa se cheme Belvedere si sa fie restaurant turcesc.

| Pufffx explică (pentru anonim_4396):

Un motto ceva descriptiv pentru o firma de exercitiu asta se face la liceu. Firma de exercitiu inseamna o afacere virtuala iar un motto este ceva gen "REAL FARA EGAL"e asa si eu am de facut pentru o firma numita Belvedere care este un resturant cu specific turcesc.