| ioana_9368 a întrebat:

am o tema la ed antreprenoriala si vreau sa-mi dati un sfat... mi-am deschis o afacere, un restaurant cu specific pescaresc si acum trebuie sa imi extind afacerea ...cum ma sfatuti sa o extind? mersi

p. s: restaurantul l-am deschis in Tulcea!

1 răspuns:
| tiriboxi a răspuns:

Buna Ioana referitor la problema ta, cred ca poti face cit mai multe restaurante de acest gen insa totul se raporteaza la puterea financiara, recomandarea mea este sa faci un studiu de fezabilitate in zona unde doresti sa te extinzi pentru mai multe detalii contact tiriboxi@gmail.com