| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cand se va incalzi vremea in tara?
Astept de foarte mult timp cu hainele de vara in dulap, si as vrea tare mult sa se incalzeasca.
Fundawinking.
Scuze pentru categoriewinking

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Draga mea saptamana asta vor fii temperaturi maricele.in sfarsit o sa simti ca vine primavara. Temperaturile sunt incadrate intre 17-20 de grade C.Iar de Pasti va fi o zii intr`adevar de neuitat, cu soare si fara norisori.Multa bafta:*

6 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

O sa se incalzeasca stai linitita.Dar pana atunci du-te la biserica si fa acatiste ca sa se incalzeasca mai repede.

| Flöricicä a răspuns:

Paaaiii...Si eu astept de o luna! La noi vine Pastele si ninge in regiunile montane si la Brasov, Miercurea Ciuc etc.Din cate am inteles saptamana asta se incalzeste. Dupa traditie, cum este de Florii este si de Paste si ieri a fost frumos cam in toata tara si nu cred ca se va mai raci asa rau! Te pup sper ca te-am ajutat si sa speram ca se va incalzi papa:*

| NoCharachter a răspuns:

Cel mai probabil dupa Paste.

| Genesis29 a răspuns:

Pai in Focsani ieri a fost cald, si cred ca asa va fi si azi si in continuare. Eu unul am stat cu maneca scurta si pantaloni 3 sferturi pana la 7 cand am intrat in casa.

| ValiNebunu a răspuns:

Cred ca luna vitoare!