| SweetieFlory a întrebat:

cine stie cum pot sa dezinstalez seven remix XP, cine imi spune primeste frunda+vot

2 răspunsuri:
| Valyyy a răspuns:

Pai incearca Start -> Settings -> Control Panel -> Add or Remove Programs si cauti in lista care apare si dai click pe el apoi remove
Sper sa te ajute big grin

| Rony56 a răspuns (pentru Valyyy):

Daca e 2.4 o sa il dezinstalezi cu succes deoarece iti vor ramane iconitele de xp dupa dezinstalare, dar daca 2.5 poti deja reinstala pc pentru ca la versiunea 2.5 iti raman iconite de 7 chiar si dupa reinstalare