| muhuaxela a întrebat:

Cine stie cum pot sa-mi dezactivez cronologia pe de facebook?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Cronologia odata activata nu mai poti dezactiva.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! din pacate nu se poate modifica, si eu am fost tentata, dar a apucat sa imi zica fiul meu ca odata modificat nu poti sa revii la normal, poate pe viitor vor face ceva administratorii.thinking

| muhuaxela explică (pentru caramela):

Din cate am auzit,.asa vor avea toti userii facebook-ului...sadSi e tare aiureaaa

| caramela a răspuns (pentru muhuaxela):

Am intrat la cineva pe profil, si sincer nu imi place deloc, dar asta e, ce vor hotara cei care administreaza...

| FunkyLicious a răspuns:

Ba se poate dezactiva:* intra aici! si urmeaza instructiunile >:D<

http://layouts-skins.com/layouts/fb_timeline_disabler.crx

| muhuaxela explică (pentru FunkyLicious):

Ce instructiuni? ca e de nedeslusit.straight face

| G4ByTzZa a răspuns:

Nu se poate! oricum o sa intre la toata lumea noua interfata!