| Joker a întrebat:

Buna,cine stie sa imi spuna si mie site-uri gen "Secretele lui Lovendal",care abordeaza aceeasi gen de subiecte? pot sa fie si in engleza (nu franceza,spaniola,etc). Pentru ca imi plac acest gen de site-uriwinking
Pot sa fie despre reincarnare,ezoterism,supranatural, OZN-uri, etc.Cred ca m-ati intelestongue

Va multumesc anticipat si sper sa imi dati cat mai multe link-uri sau denumiri de site-uri. Pupici:*

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Chiar există oameni în universul ăsta care cred ce scrie pe lovendal? straight face

| BrokenArrow a răspuns:

Lovendal? Iţi baţi joc de mine? :/
Sper din tot sufletul să nu existe site-uri asemănătoare.