| Dianna_1495 a întrebat:

cine stie un "leac" impotrica punctelor negre [dar care l-ati si incercat si a dat rezultate] care sa nu fie prea costisitor. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| StEph_3689 a răspuns:

O sa ti sa para aiurea.dar am incercat tot felul de "leacuri' si am reusit cu. e un creion de la http://www.sanatate-ingrijire.com/......25ml-_5841 intra si vezi. poti gasi si in magazine dar e pentru cearcane.din fericire merge si pentru puncte.bafta

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Clean & Clear

| StEph_3689 a răspuns:

Incearca creion de la garnier ultralift pro-x e normal pentru cearcane dar la mine merge si pentru puncte.