Întrebare recomandată | Adredemesconf a întrebat:

Buna!
Cine va reprezenta Romania la Eurovision si pe ce data este?

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Cu asa ceva vom concura din pacate :http://www.youtube.com/watch?v=N0mba0g7Esk?

| NOname a răspuns (pentru Konata):

Nu că aş fi avut vreo pretenţie să câştigăm, dar acum mi-e şi ruşine.
Stau şi mă întreb, cine a votat, este ţara chiar atât de plină de afoni?
Dar...fie, treacă, faptul e consumat, hai România!

| Konata a răspuns (pentru NOname):

Asta e Romania straight face

| NOname a răspuns (pentru Konata):

Dap. Şi dacă se măsluiesc zarurile la Eurovision, te mai miri că se măsluiesc pe TPU?...
Chiar nu pricep cine a votat. Absurdul e prea bătător la ochi.

| Adredemesconf explică (pentru NOname):

Eh, tot e mai bine decat Zalelalelalei...cat urasc melodia aia... straight face

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai noi puteam măslui zarurile: http://www.9am.ro/......-2013.html
Melodie de tot...
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Unu`Ouatu.Cine o mai fi si asta.Are o melodie de rahat.Parca il strange cineva de ......nume.

| FastAndFurious a răspuns:

Tipul asta Cezar a fost foarte mult promovat de Antena 1/3. Probabil ca asa am ajuns si eu sa retin din tot concursul doar melodia lui.
Nu-mi place dar nici nu-mi displace.
Iar anul asta nu am avut nici o preferinta, asa ca merg pe mana lui.

| ihacoswhy a răspuns:

Parerea mea e ca trebuia sa fie Tudor Turcu :I

| alexandra2109 a răspuns:

Cezar, a participat la Vocea Romaniei din cate stiu

| ihacoswhy a răspuns (pentru alexandra2109):

A fost admis?

| alexandra2109 a răspuns (pentru ihacoswhy):

A fost in echipa lui Brenciu, dar nu a castigat acolo, doar Eurovizionul