| anonim_4396 a întrebat:

Citisem mai de mult o povestioara despre un fiu care isi astepta tatal acasa. El fiind sofer de tir. Tatal suferise un accident in urma caruia murise. la cateva secunde un mesaj soseste pe telefonul sau. era o invitatie acasa pentru a-si serba ziua de nastere trimisa de fiul sau care luase pe furis telefonul mamei sale.
As dori sa stiu unde pot gasi povestea completa. Dau funda celui care raspunde.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Era o poza in facebook dar nu mai dau de ea

| Boblobobonti a răspuns (pentru mgtow):

Asa este, nici eu nu o gasesc. de o gasesti nu imi zici si mie ce spune exact?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ce *** vedeti voi interesant la asa povestiri?
Nu va ajung alea de la stiri, mai inventati si altele?
Asta va doriti, telenovele/drame in viata voastra?

| Boblobobonti a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Este o poveste de viata!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Boblobobonti):

Poveste de moarte, mai bine zis.
Poveste de viata e cu aia care fac ceva, nu mi se pare sanatos psihic sa cauti intentionat momente in care oamenii mor ca niste musculite, strivite de parbriz.
Dupa ce vezi/auzi cateva cazuri din jurul tau, iti garantez ca n-ai sa mai cauti asa ceva, cand ai sa intelegi ce-i aia moarte de om pe asfalt, si ai sa vezi pe cati metri patrati poate fi imprastiat un om.
Esti emo, cumva?