| DeDe000 a întrebat:

Buna comunitate TPU! Nu stiu daca am pus corect categoria, dar nu conteaza. Cine zice cati ani are Selena Gomez ii dau funda.Atentie! Doar raspunsul corect!

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Cui ii pasa cati ani are selena gomez? cui?

| Lαrisα a răspuns:

Are 21 de ani. S-a nascut pe 22 iulie 1992.

| Rozetta a răspuns:

Buna DeDe000! Este nascuta pe 22 iulie 1992, deci are 22 de ani! happy O zi frumoasa!

| pavaloaiaiulia a răspuns:

Are 21 de ani. Va implini 22 luna viitoare pe 22 iulie. Poti gasi genul acesta de informatii pe Wikipedia si IMDB.

Eu ma pun la curent cu informatii despre ea pe acest site: http://www.blogvedete.com/tag/selena-gomez/