| 3ntzz a întrebat:

Buna!
Cred ca cea mai stupida intrebare de pe TPU?
Dar... ce fiinta de pe intreg pamnatul are cel mai mare penis (lungime/grosime)
Pls raspundeti happy

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Un trib din Africa, nu stiu daca masai.peste 70 cm.isi atarna greutati. Dar sincera sa fiu, de ce e atat de important? Acum daca stii, dai o fuga in Africa?

2 răspunsuri:
| RMihai a răspuns:

Elefantul ca animal cred pentru.ca este si cel mai mare animal dupa balena dar balena are cel mai mare vagin din lume ca om asta intr-adevar are cel mai mare penis din lume http://www.csid.ro/......e-5759984/

| Pomar a răspuns:

Balena albastra, nu stiu ce dimensiuni are dar sigur este cel mai mare laughing